Partneři a odkazy

Pokud máte zájem o vzájemnou výměnu odkazů na stránkách Kopelny Rekonstrukce, kontaktujte mne prosím na tento e-mail. Preferujeme příbuzné obory, tedy stavebnictví, ale i další vhodné stránky.

Pořádáme pro Vás kurzy kreslení, pro děti i dospělé, kurzy malování, malby, kresby, akvarelu a mmoho výtvarných technik jako figurální kresbu, malbu olejem, akrylem a další. Atelier 45.

Potřebujete přestěhovat kancelář nebo jen část kancelářského vybavení? Alfa stěhování zajišťuje kompletní stěhovací služby i stěhování kanceláří po Praze a stěhování drobného nábytku.

Stěhování zdarma zajišťuje stěhování oknem po Praze a celé České republice. Stěhování oknem pro bezproblémové stěhování nábytku nebo těžkých břemen.

Byty Lipno. Prodej bytů do osobního vlastnictví. Bydlení ve vyjímečné lokalitě na břehu Lipenského jezera. Příroda, sportoviště, cyklostezky.

Svěřte pokládku zámkové dlažby profesionálům ve svém oboru. REVA – stavebně obchodní spol. s r.o. provádí zemní práce s důrazem na nejvyšší kvalitu a rychlost.

www.kuchyne-neduchal.cz

Záclony nejvýhodněji od Styltex.cz

Římské rolety – konečné ceny na 2 kliky

Kotle – kvalitní kotle na tuhá paliva

Tepelné čerpadlo od MojeCerpadlo.cz

Montážní plošiny – pronájem za bezkonkurenční ceny od EDplosiny.cz Čtvrtečka.cz – odborník na malování a stěhování v Praze a okolí

Rekonstrukce koupelny
DM SERVIS – Váš partner pro rekonstrukce koupelny a bytu včetně bytového jádra.

Kuchyně Hanák
Hanák Veletržní – Kuchyňské a interiérové studio Hanák nábytek | Kuchyně, Ložnice, Šatní skříně a Obývací pokoje. Kuchyně Hanák

Řetěz do motorové pily
Řetězy pro motorové pily, vodící lišty, pilníky, startovací lanka, žací struny,vrtáky a další nástroje nabízí eshop www.lesadilna.cz

Bytový textil – odborníkem snadno a rychle s ProBytaDum.cz

Klimatizace – odborníkem snadno a rychle s ProBytaDum.cz

Koupelny s odborníkem na koupání

Svítidla a osvětlení – odborníkem do interiéru domova s ProBytaDum.cz

Topení – odborníkem na vytápění s ProBytaDum.cz

Při rekonstrukci koupelny je dobré použít kvalitní těsnící materiál jako je akrylový tmel. Tento tmel je odolný, dobře se nanáší a je antibakteriální.

Stavební firma Stavis Pardubice provádí komplexní stavební servis.

Stavby rodinných domů na klíč v Praze a okolí odborně zrealizuje stavební firma TK Stavby, s.r.o.

Svítidla do koupelny – široký výběr svítidel pro osvětlení koupelny

Hledáte levné a přitom vysoce profesionální stěhování bytů? Objednejte si stěhováky z kvalitni-stehování.cz a budete spokojeni jak cenou, tak přístupem. Jsme pojištěni a máme bohaté zkušenosti se stěhováním i těžkých břemen jako trezory a klavíry.

Výroba plastových bazénů levně a kvalitně včetně příslušenství a instalace u rodinného domu nebo zahradě.

Chcete poctivě vyrobený zahradní krb do Vaší zahrady, který Vám vydrží řadu let? Doporučujeme českého výrobce FORWARD, který má nejširší nabídku krbů a udíren u nás, nabízí stavbu, servis a širokou nabídku příslušenství.

Hledáte spolehlivého a poctivého řemeslníka pro výměnu oken či dveří? Zkuste rodinnou firmu Dveře Okna U Světa. Ta Vám dodá poctivá plastová nebo dřevěná okna, včetně odborné montáže a likvidace starých oken.

Potřebujete bytového architekta? Interior design, bytový design, bytový architekt Praha. Veronika Kostová nabízí služby bytového architekta.

Atelier 45. Pořádáme pro Vás kurzy kreslení, pro děti i dospělé, dále kurzy malování, malby a kresby, akvarelu a dalších výtvarných technik jako figurální kresba, malba olejem, akrylem a další.